Únor 2011

Zmatky na blogu ...

28. února 2011 v 19:21 My Idea ♥

No má úcta. (předem vám oznamuji, těm co jsou zvyklí, že tu čeká nějaký obrázek, že tu žádný nebude, nemám náladu ho zrovna k tomuto článku dávat). Nejenže proběhly změny tady v editoru článků, ale jak jsem před chvílí zjistila, ty probíhají i v AK.

Jsem z toho kapánek v šoku. Ano, změna je život, ale celkem mě děsí představa, že pravděpodobně jejich členkou nebudu. Chci být stále, jsem hrdá za to, že patřím někam, kde každý hned ví, že mám autorský blog. Samozřejmě by byl autorský, i kdybych v AK nebyla, ale ... Nebyla bych mezi ostatními a to by mě mrzelo.

Ptáte se, co to pořád blábolím? Sama jsem ještě ve zmatcích, tak mě hned neodsuzujte, že tu dělám paniku. Jednoduše jsem se v článku o těch změnách v AK dočetla, že se budeme loučit i se členy, které mají "méně zajímavý" blog, než ostatní. Prý už je nás 500. Fajn, já to beru. Něco jako jarní úklid ;D. Ale ... stejně už se v tom seznamu asi nevidím. Budou zanechání členové s krásnými fotkami, povídkami, básněmi, deníky, které někomu něco dají.

Co jsem já? Nic. Píšu si sem své články, které pár čtenářů nadchne, dávám sem i fotky, které sklidí pár pochval, kreslím (velmi málo) a prostě žvaním a žvaním. Už tenhle článek je o ničem xD. Ale já sakra z AK nechci! xD Tolik jsem se načekala až mě příjmou a teď zase poletím ... Připadám si, jako bych měla dostat výpověď. Jako by mě vyhodili ze školy. Nebo prostě z nějaké té ... rodiny? Těžko říct.

Proč tu tolik jančím? Sama se smiřuju s nejhorším, abych potom nebyla zklamaná. Je možné, že můj blog v AK nechají, ale moc šancí tomu nedávám. No, co nadělám. Ale rozhodně to neznamená konec tohoto blogu. Bez něj by byl pro mě internetový svět o sakra velký kus chudší ...

Pro ty, kteří si při čtení tohoto článku ťukají na čelo: Neříkám, že je to úplná pravda, že se bude vyhazovat. Myslím si to. Snad jsem to dobře pochopila ...

Fotenzi ◘ Na Reisně

27. února 2011 v 9:50 Myself ◘
Blog je nějaký pojašený xD. Chci dát text na střed a opera vypadne. Hezké. No ale nějak se s tím poperu. Tak. Dám sem fotky ze včerejška, z toho krásného dne, kdy jsme šli s A na Reisnu. Bylo i tepleji, tak jsem nemrzla tolik, jako ve svěhu, a tak jsem tam vydržela dýl ... A se fotit, nechtěla, což mě mrzí, prý ji baví víc fotit. No, tak mrknem na ty fotky, ne? =)Fotenzi ◘ Myself by Nis (upravené)

13. února 2011 v 20:00 Myself ◘
Tyhle fotky jsem nefotila (taky jak bych mohla xD), autorkou je Nis =). Já se jen zapojila do úpravy. Mimochodem, pokud mi chcete pochválit oblečení xD, tak to chvalte Nis, protože je její xD. Jediné, co je na těch fotkách mé jsou legíny, prstýnky a jeden řetízek xD.


Me =P

Fotenzi ◘ Nis (upravené)

13. února 2011 v 18:30 People ◘
Všechny fotky jsem fotila i upravovala, ale nejlepší je stejně modelka =P.


Lidiškové ☺

Fotenzi ◘ s Nis (upravené)

13. února 2011 v 17:00 People ◘
Budou tu tři várky fotek. Tahle je první, jsou na ní 3 fotky (čtvrtá je v předešlém článku) a jsem tam s Nis. Při tomhle focení jsem byla mrtvá smíchy. Máme opravdové perličky, ale ty si necháme pro sebe ;).

Lidiškové ☺
Cizinec (The tourist)

3. února 2011 v 20:00 My Idea ♥
Viděli jste někdo tenhle film? Je nový a vedle jeho názvu se nese už rok 2011. Že neviděli? Tak já vám tu o něm povím můj názor. Před 5 minutami mi film dohrál, takže se můžete kochat čerstvými pocity. A pro zajímavost. Tenhle článek vzniká 2.2.2011 okolo 13. hodiny ;), ale zveřejněn je až 3.2. večer

CizinecFotenzi ◘ šípky

2. února 2011 v 7:47 Nature ◘
Dnes mám čas, tak sem přednastavím haldu článků (teda, pokud mě to nepřestane bavit) a první, který se zveřejní hned bude o 3 fotkách. Já vím, slíbila jsem, že už nebudu dávat jenom obrázky, že konečně něco napíšu, ale tohle je alespoň neupravené a nejsem tam konečně já!

P1180554