Březen 2011

Jaro? Ano!

30. března 2011 v 19:55 | Veronika


Nová etapa chodu blogu

28. března 2011 v 22:25 | Veronika
Fotenzi ◘ I & L (upravené)

13. března 2011 v 9:44 People ◘
Včera jsem nakonec na brusle nešla, zůstala jsem celý den s I a L. L jste už mohli vidět v minulém článku s fotkama, I poznáte teď. Je to její starší sestra =), obě jsou na fotkách krásné =). I když jsme vyfotili i unikátní perly, kterým jsme se nemohli přestat smát, sem je nedám. To holkám neudělám xD. Necháme si tu takové ty rámečkové ;D.
Fotenzi ◘ L (upravené)

7. března 2011 v 15:36 People ◘
Promenáda fotek nekončí =P. Tentokrát na nich (konečně) nebudu já, ale někdo jiný xD. Na fotkách je L, kterou jsem tu už zmiňovala nejmíň milionkrát. Ať už jsem šla k ní, nebo jsem něco řešila xD. Ale ještě jsem vám ji pořádně neukázala. Není to poprvé, co jsem ji fotila, ale vždycky jsem neměla náladu sem fotky dát a potom jsem na to zapomněla. Teď jsem na to bedlivě myslela a L ví, že se tu její fotky objeví xD (takže to není protiprávné xD). Fotky jsou čerstvé, teprve ze včerejška, ale bohužel nejsou moc kvalitní, co se týče šumu a rozmazání. Měli jsme menší nedostatek světla =/. Nuž nevadí, L to sluší tak, či tak xD.
Zlatá samospoušť ... (upravené)

5. března 2011 v 21:08 Myself ◘
Dobrá nálada se mě dnes naštěstí nepustila. Den byl hezký =). Vyjela jsem si s N2 na bruslích (jak už jsem to zmiňovala), ale před tím jsem využila volného bytu a fotila a fotila a fotila ... Z asi 127 fotek tu máte pár upravených kousků, které se pořídily samospouští =P. Účinkující? Kdo jiný, než já =/ xD.

... Já jsem stále v AK! ♥ ...

1. března 2011 v 16:58 My Idea ♥
Dá se říct, že tenhle článek je pokračování na ten můj předešlý, zmatený a ve strachu. Teď se raduju =). Jo! Jsem stále členkou AK, té blogové, autorské rodiny ♥♥. Děkuju, opravdu moc děkuju =). Tenhle článek už si obrázek zaslouží xD, před tím jsem neměla náladu jsem nějaký dávat, když jsem pomalu nevěděla, co vůbec píšu xD.