Duben 2011Black Swan? Ale nee ...

19. dubna 2011 v 18:37 | Veronika
Včera jsem se dívala na film Black Swan. Věřím, že už plno lidí ho viděli a já musím říct, že je to opravdu úžasný, umělecký zážitek. Je to sice něco na nervy, na konci jsem skoro ani nedýchala, ale je to krása. Smutná, ale přece. Po dlouhé době sem dávám článek o mých fotkách. Jednu z nich mám jako novou profilovku, kterou mi kamarádka okomentovala slovy: Black Swan. Jenže, já se nesnažila být černou labutí xD.
Slunce svítí, pihy raší, nachcípanost a angíny útočí.

15. dubna 2011 v 12:53 | Veronika
Nemám tušení, jestli je to dobře, nebo se mám vztekat tak, jako když jsem byla malá. Své pihy jsem nenáviděla. Poslední roky jsem to neřešila, ale teď se mě pár lidí i ptalo, jestli mi mé pihy vadí. Řekla jsem, že ne. Jenže teď, co jsem se vyfotila, jsem si uvědomila, že ty pihy jsou safra vidět. Slunko jedno neřádné, za to můžeš ty!
Mají nevyvinuté holky prostě smůlu? ...

12. dubna 2011 v 11:22 | Veronika
... Nebo je to jednoduše mnou?

Už milionkrát jsem přemýšlela o téhle věci. Jestli ne i každý den xD. Ono to prostě holku, která se ještě nesmířila s tím, že vypadá jako žehlící prkno, štve. Když se snažím psát článek na jedno téma, tak bývá hodně zmatený, tak se omlouvám, když se v těch mých žvástech nevyznáte. Ale já se z toho potřebuju nějak vypovídat více hlavám xD.

Větře, větříčku.

10. dubna 2011 v 12:00 | Veronika